Na terenie Polski zbudowano kilkaset zamków. Wiele z nich nie oparło się upływowi czasu, były niszczone przez rozliczne wojny, grabieże, pożary. Ostatecznego zniszczenia dokonywali jednak zwykli ludzie, którzy wykorzystywali kamień i cegły z zamków do budowy swoich domów czy dróg. Każdy zamek do dzisiaj skrywa w mrokach historii jakąś swoją tajemnicę, która tylko czeka, aby ją odkryć…

Kamil Bazelak

Sensei Kamil Bazelak (4)

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest publicystą, działaczem społecznym, zawodnikiem sportów walki, a także trenerem personalnym. Jako instruktor sztuk walki prowadzi sekcję karate. Posiada mistrzowski czarny pas 1 Dan, nadany mu przez hanshi Leonardo Voinescu i czarny pas 2 Dan w Ju-jitsu.
Aktywnie działa jako członek wspierający Stowarzyszenie Solidarni 2010. Zawodowo uprawia mieszane sporty walki, czyli MMA, karate, boks i wrestling. W wolnych chwilach prowadzi wideoblogi, zajmuje się dziennikarstwem historycznym, pisze książki, gra w filmach, nurkuje.
Bazelak mocno angażuje się w akcje charytatywne, jest Ambasadorem dwóch organizacji: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Działa,jako członek FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gdzie jest jurorem w konkursach muzycznych dla dzieci. Bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.