Na terenie Polski zbudowano kilkaset zamków. Wiele z nich nie oparło się upływowi czasu, były niszczone przez rozliczne wojny, grabieże, pożary. Ostatecznego zniszczenia dokonywali jednak zwykli ludzie, którzy wykorzystywali kamień i cegły z zamków do budowy swoich domów czy dróg. Każdy zamek do dzisiaj skrywa w mrokach historii jakąś swoją tajemnicę, która tylko czeka, aby ją odkryć…

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest pisarzem, publicystą, prowadzi swojego vloga chrześcijańskiego. Ma w swoim pisarskim dorobku książkę ” Jezus Chrystus Galilejczyk – Prawda, której nie znacie”.

Pracuje jako nauczyciel karate. Jestem wicemistrzem Europy Pro Karate (zawodowego karate), wicemistrzem Polski Pro Karate i posiada mistrzowski czarny pas w Kyokushin Karate i Ju-jitsu.

Kamil Bazelak w przeszłośći działał w stowarzyszeniu Solidarni 2010. Obecnie jest Ambasadorem dwóch stowarzyszeń: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Kamil Bazelak utworzył w powiecie łódzkim-wschodnim filię Grupy Zalewski Patrol i wraz z woluntariuszmai pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym od alkoholu.
Kamil Bazelak był również członkiem FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gdzie pełnił fukncję jurora w konkursach muzycznych dla dzieci.
W chwili obecnej często bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.