Na terenie Polski zbudowano kilkaset zamków. Wiele z nich nie oparło się upływowi czasu, były niszczone przez rozliczne wojny, grabieże, pożary. Ostatecznego zniszczenia dokonywali jednak zwykli ludzie, którzy wykorzystywali kamień i cegły z zamków do budowy swoich domów czy dróg. Każdy zamek do dzisiaj skrywa w mrokach historii jakąś swoją tajemnicę, która tylko czeka, aby ją odkryć…

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest pisarzem, publicystą, prowadzi swojego vloga chrześcijańskiego. Ma w swoim pisarskim dorobku książkę ” Jezus Chrystus Galilejczyk – Prawda, której nie znacie”.

Obecnie pracuje jako nauczyciel karate. Jestem wicemistrzem Europy Pro Karate (zawodowego karate), wicemistrzem Polski Pro Karate i posiada mistrzowski czarny pas w Kyokushin Karate (3 Dan) i Ju-jitsu (3 Dan). Dwukrotnie brał udział w Mistrzostwach Europy Kyoksuhin w Holandii.Jako zawodowiec walczył w formule MMA, w której stoczył 25 walk (13-12). Reprezentował największe federacje w Europie, takie jak: BAMMA, KSW, KOK. Według rankingu światowego Tapology został sklasyfikowany, jako dziesiąty zawodnik w Polsce w wadze ciężkiej i osiemnasty zawodnik we Wschodniej Europie.
Kamil Bazelak trenował MMA i BJJ pod okiem Mirosława Oknińskiego,a kickboxing na sesjach wyjazdowych u mistrza świata w K-1 Łukasza Jarosza. Miał okazję ćwiczyć i sparować z Krzysztofem Jotko, Marcinem Naruszczką, Marcinem Siwym, Wojciechem Bulińskim. Trenował z Alistairem Overeemem, podczas pobytu w Polsce tego mistrza świata K-1 i byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC. Towarzyszył również w treningach legendzie kulturystyki Ronniemu Colemanowi (8-krotny Mr.Olympia).

Kamil Bazelak w przeszłości działał w stowarzyszeniu Solidarni 2010. Obecnie jest Ambasadorem dwóch stowarzyszeń: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Kamil Bazelak utworzył w powiecie łódzkim-wschodnim filię Grupy Zalewski Patrol i wraz z woluntariuszami pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym od alkoholu.
Kamil Bazelak był również członkiem FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gdzie pełnił funkcję jurora w konkursach muzycznych dla dzieci.
W chwili obecnej często bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.